Domaći nogometEUROPSKA LIGA

Efikasna noć Portugalaca, Dinamo kratak u Kijevu

8. travnja 2011. - 00:54
Izuzetno raspoloženi bili su strijelci u prvim susretima četvrtfinala Europske lige, a najviše razloga za slavlje imaju portugalski klubovi, sva tri njihova predstavnika ostvarili su vrijedne rezultate uoči uzvrata.

Iznenađenje se zbilo u Kijevu. Domaći Dinamo i portugalski viceprvak Braga odigrali su bez pobjednika 1:1. Poveo je Dinamo rano u 6. minuti, ali su brzo poravnali gosti. Očekivao se odgovor Kijevljana, ali on je izostao, pogotovo kada je u drugom dijelu Ševčenko, koji je ušao s klupe, u samo osam minuta „zaradio“ dva žuta kartona pa su do kraja imali igrača manje. Naš Ognjen Vukojević igrao je od prve minute, a njegov odbijanac u vlastitom šesnaestercu u 13. minuti pogodio je Guseva i završio autogolom.

Zanimljiva utakmica odigrala se u Lisabonu gdje je Ben...
05. svibanj 2024 00:38