Bogdanović promašivao, Hezonja 9 koševa

9. travnja 2016. - 12:13
Bogdanovic_Bojan

U subotu ujutro na NBA parketima nastupila su dva hrvatska košarkaša - Mario Hezonja je bio solidan u pobjedi Orlanda, dok je Bojan Bogdanović bio loš u porazu Brooklyna.

U derbiju Floride Orlando Magic je u svojoj dvorani pobijedio Miami Heat s 112-109, a Hezonja je za 23 minute igre imao 9 koševa (šut 4-7, trice 1-2), 4 skoka i 3 asista.

Orlando nema šanse za doigravanje (34-45), ali je pobjedom pokvario šanse Miamia da se domogne četvrte pozicije Istoka. Kod domaćina su sjajnu večer imali Nikola Vučević (29) i Evan Fournier (28), dok je goste predvodio Dwayne Wade s 17 ubačaja.

Charlotte Hornetsi su kod kuće slavili protiv Brooklyn Netsa  s  113-99, a Bojan Bogdanović je imao još jednu katastrofalnu šutersku večer. Za 21 minutu igre Bogdanović je postigao 4 koša, ali uz šu...

17. travanj 2024 01:23