Strani nogometNikad zanimljivije

Premier liga: Liverpool razbio Villu, Tottenham slavio protiv Cityja

14. veljače 2016. - 20:36
eric-dier-reuters-190815.JPG

Nogometaši Tottenhama pobijedili su derbiju 26. kola Engleske lige u gostima Manchester City s 2-1, dok je Liverpool s čak 6-0 pobijedio u gostima Aston Villu.

Tottenham je u Manchesteru pokazao da se može boriti i za naslov, te su sada oni na drugom mjestu s dva boda manje od Leicestera, koji je ranije nesretno izgubio kod Arsenala (1-2). Kane je iz penala u 54. minuti doveo Spurse u vodstvo, Iheanacho je u 74. minuti izjednačio za City, a pobjedu je Tottenhamu donio Danac Ericsen sedam minuta prije kraja. Tottenham je od zadnjih 10 utakmica izgubio samo jednu, a ovo im je bila peta uzastopna pobjeda.

Liverpool je u svojoj najboljoj utakmici ove sezone u gostima "demolirao" Aston Villu s 6-0, a za Redse je golove postiglo šest različitih strijelaca. Sturridge i Milner zabili su u p...

23. travanj 2024 23:11