KošarkaBudućnost - Zadar 71:63

Zadrani pružili dobar otpor favoritu u Podgorici

7. veljače 2015. - 23:33
Čudo pokraj Morače se nije dogodilo, međutim, unatoč porazu valja zapljeskati Zadru, jer su iskazali sportsku hrabrost, borbenost i odlučnost da ih se ne “pomete” s parketa. Štoviše, izvedba u prvom dijelu utakmice, izuzmemo li izgubljene lopte nudila je optimizam u nastavku. Nažalost, dogodila se stvaralačka kriza u napaduz, propusti u obrani, pa je Budućnost to naplatila prednošću od 13 poena uoči zadnje dionice.

Skratio ih je Zadar dobro, domaćini pet minuta nisu imali ni jedan ubačaj, ali su zato Bošnjak, Barać, Širko i Sobin odveli dvoboj u rezultatsku neizvjesnost (65:63). Crnogorce su pak spasili Amerikanci Cook i Reynolds za koje Zadrani nisu imali odgovor.

Zaključimo, izostanak Jamesa Florencea i Ive Ivanova otkrio nam je darovitog Ivana Vraneša, te za bloka...
19. travanj 2024 01:27