Tri koša Rudeža u porazu Indiane od Milwaukee Bucksa

27. ožujka 2015. - 10:24
U jedinom susretu američke profesionalne košarkaške NBA lige igranom u četvrtak Milwaukee Bucksi su na svom terenu svladali Indiana Pacerse sa 111-107, a hrvatski reprezentativac u sastavu Indiane Damjan Rudež postigao je tri koša (šut iz igre 1-6, trica 1-5) uz tri skoka za 23 minute provedene na parketu.

Rudež je dobio priliku rano u utakmici, prvi je put ušao na parket nakon samo 1:13 minuta, ali je odmah po ulasku promašio dva šuta i trener Frank Vogel povukao ga je na klupu. Čitava momčad Pacersa loše je ušla u utakmicu, te su domaći Bucksi nakon prvih 12 minuta imali prednost od 34-15, a čak 17 pogodaka postigao je Ersan Ilyasova.

U nastavku su Indianu u igru vratili CJ Miles i George Hill, ali upravo je Hill bio i "tragičar" utakmice jer je kod rezultata 110-107 pr...
19. travanj 2024 00:15