Udinese i Juventus bez golova, pobjeda Napolija

1. veljače 2015. - 18:18
U derbiju 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese i Juventus su odigrali bez golova. Bila je to slaba utakmica bez previše prilika. Hrvatski nogometaš Igor Bubnjić nije ulazio u igru i utakmicu je pratio s klupe domaćeg sastava.

Napoli je na gostovanju pobijedio Chievo 2-1, a cijeli susret u pobjedničkim redovima odigrao je Ivan Strinić. Za Napoli su golove postigli Bšstjan Cesar (18-autogol) i Manolo Gabbiadini (62), a za Chievo Miguel Britos (25-autogol).

Atalanta je kod kuće pobijedila Cagliari 2-1, a pobjednički pogodak postigao je Mauricio Pinilla u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Duje Čop je za goste odigrao posljednjih 20 minuta.

Palermo je identičnim rezultatom slavio protiv Verone. Za domaći sastav je do 70. minute igrao Mate Jajalo, dok je u dresu Verone...
25. travanj 2024 06:24