TenisKOBNO DRUGO KOLO

Mladi Mate Pavić završio svoj nastup na Umagu

13. srpnja 2012. - 00:50
Mate Pavić (547.) završio je svoj nastup na ATP turniru u Umagu u drugom kolu. Bolji od našeg 19-godišnjaka bio je dvije godine stariji ruski tenisač Andrej Kuznjecov (137.) rezultatom 7:6(0), 6:1! Bio je to dvoboj dvojice tenisača koji su u glavni turnir ušli s pozivnicom, bolji je bio Rus čije se ipak veće iskustvo pokazalo kao presudno u ovom dvoboju.

Mladi Splićanin nije dobro otvorio susret, Kuznjecov je odmah poveo 2:0 i bila je to situacija u kojoj se Pavić već nakon par minuta igre morao vraćati. Dobra je vijest za njegove navijače bila što se vratio odmah, izjednačio je na 2:2 i svojim servisom poveo 3:2. Stigao je do tie-breka i onda kao da se ugasio. U odlučujućem gemu prvog seta nije uzeo ni poena, a potom je i u drugom setu izgubio pet gemova u nizu. Uzeo je potom t...
19. travanj 2024 23:40