Atletico nadigrao Reala, ali se spasio 7 minuta prije kraja

5. listopada 2015. - 00:36
U gradskom derbiju 7.kola Primere Atletico i Real su na Vicente Calderonu odigrali 1-1, paje lider ostao Villareal.

Madridski derbi završio jebez pobjednika, a za pobjedom mogu više žaliti domaćini koji sunadigrali "Kraljevski klub", promašivši i kazneni udarac.

Real je poveo u10. minuti kada je Karim Benzema pogodio glavom, a u 22. minutinapadaču Atletica Antoine Griezmannu je vratar Keylor Navas obraniopenal. Atletico je izbjegao poraz u 83. minuti kada je nakon gužvepogodio Argentinac Luciano Vietto, a dokraja su domaćini imali jošnekoliko prilika za pobjedu nad velikim suparnikom.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić je u igru ušao u 77. minuti.

Na ljestvici vodi Villareal (16), iako je danas izgubio kodLevantea (0-1), Real je drugi s 15 bodov...

25. travanj 2024 09:42