Mornar propustio priliku protiv Cattara

27. ožujka 2010. - 22:46
Veliku priliku za pobjedom protiv favoriziranih gostiju propustila je splitska momčad. Imali su mornarevci sve u svojim rukama. Vodili su 8:5 sedam i pol minuta prije kraja, no do kraja nisu pronašli put do gostujuće mreže.

Nije na ruku momčadi Joška Krekovića išla ni činjenica da su u 27. minuti zbog tri osobne pogreške ostali bez kapetana Danijela Burića. Do tog trenutka Splićani su igrali odlično u obrani, no neigranje njihovog prvog beka osjetilo se, posebice u samoj završnici.

Kod rezultata 8:6 imali su Splićani priliku s igračem više, nisu je iskoristili, a uporni gosti nisu se predavali. Kada je Teo Đogaš dvije minute prije kraja svojim trećim pogotkom poravnao na 8:8 uslijedila je prava drama.

Na kraju je Mornar imao 30 sekundi i napad za moguću pobjedu, no ni...
18. travanj 2024 20:10