Turska liga: Gabrić zabio gol (VIDEO)

6. prosinca 2009. - 18:59

Svoj drugi ovosezonski prvenstveni pogodak postigao je hrvatski nogometni reprezentativac Drago Gabrić u domaćoj 3-0 pobjedi Trabzonspora protiv Ankaragücüa u 15. kolu turske Superlige.

Nakon što je 25. rujna premijerno pogodio mrežu u turskom nogometnom prvenstvu u 2-2 remiju 7. kola kod Gençlerbirliğija, Gabrić se lijepo predstavio i novom treneru momčadi Şenolu Güneşu.

Bio je strijelac za povećanje vodstva na 2-0 u 63. minuti utakmice koju je pogotkom u 13. otvorio Umut Bulu. Konačan rezultat postavio je Gustavo Colman tri minute prije kraja susreta.

Dodajmo da je Gabrić odigrao uvodnu 71 minutu susreta nakon čega ga je na travnjaku zamijenio Ceyhun Gülselam, dok je Hrvoje Čale odigrao kompletan susret za trenutačno sedmoplasiranu mo...

25. travanj 2024 14:52