Strani nogometodigrali neriješeno

Meksiko i Venezuela osigurali četvrtfinale Copa Americe

14. lipnja 2016. - 11:45

Meksiko i Venezuela su sinoć u zadnjoj utakmici u skupini C na u Copa Americi odigrali neriješeno 1-1 i tako si osigurali plasman u četvrtfinale.

Povela je Venezuela u 10. minuti pogotkom Josea Manuela Velazqueza, ali je Meksiko izjednačio u 80. minuti a strijelac je bio Jesus Manuel Corona.

S prvim mjestom u skupini Meksiko će vjerojatno izbjeći Argentinu u četvrtfinalu, a Argentincima je potreban bod iz zadnjeg susreta u skupini D protiv Bolivije kako bi zauzela prvo mjesto.

Meksiko i Venezuela  imaju po sedam bodova svaki iz tri utakmice, ali 'El Tri' ima bolju gol razliku.

U drugom susretu u ovoj skupini, Urugvaj je završio nastup na Copa Americi s visokom pobjedom od 3-0 nad Jamajkom u Santa Clari.

Prvi gol za Urugvaj zabio je Abel Hernandez u 21. minuti, a u 66. minuti Je-Vaug...

19. travanj 2024 04:24