TenisATP Miami

Dodig predao meč na gem od poraza

24. ožujka 2016. - 10:18
dod00

Hrvatski tenisač Ivan Dodig (ATP - 75.) predao je meč 1. kola ATP turnira Masters 1000 serije u Miamiju protiv Argentinca Juana Monaca (ATP - 108.), nakon što je osvojio prvi set sa 6-3, izgubio drugi set s 3-6 te u trećem zaostajao 0-5.

Hrvatski Davis Cup reprezentativac je bio na dobrom putu prema pobjedi i prolazu u 2. kolo, jer je nakon osvojenog prvog seta odmah napravio 'break' te vodio 3-1 u drugom setu. No, uslijedio je preokret.

Dodig je do kraja drugog seta osvojio svega šest poena, potom je izgubio i sljedećih pet gemova u odlučujućem setu, a kad ga je još jedan dijelio od poraza, odlučio je predati meč. Monaco će u 2. kolu igrati protiv Francuza Gillesa Simona.

U noći sa srijede na četvrtak u 2. kolo probio se Juan Martin del Potro svladavši sunarodnjaka Guida Pell...

23. travanj 2024 17:54