Kovačev Eintracht slavio u derbiju začelja

Piše H
19. ožujka 2016. - 22:00
italija_hrvatska20-161114

U 27. kolu Bundeslige u subotu je u derbiju začelja Kovačev Eintracht iz Frankfurta svladao Hannover sa 1-0 golom Anisa Ben-Hatire u 33. minuti.

U prošlom kolu bivši hrvatski izbornik Niko Kovač debitirao je na trenerskoj klupi Eintrachta porazom 0-3 od Borussije Moenchengladbach, ali pobjeda protiv Hannovera trebala bi dignuti samopouzdanje igrača Eintrachta, koji su i dalje u zoni ispadanja na predzadnjem mjestu, dok je Hannover posljednji.

Hoffenheim u gostima svladao HSV sa 3-1, te se je privremeno izvukao iz zone ispadanja, a hrvatski napadač Andrej Kramarić ponovno je bio strijelac za Hoffenheim.

Prije tjedan dana Kramarić je zabio za pobjedu 1-0 protiv Wolfsburga, a sada je protiv HSV-a postigao vodeći gol u 20. minuti iz penala, kojeg je izborio Kevin Volland. Bio je to nj...

25. travanj 2024 03:45