Kramarić ponovno strijelac u pobjedi Hoffenheima

Piše H
19. ožujka 2016. - 18:40
malta_hrvatska55-131015

U 27. kolu Bundeslige u subotu je Hoffenheim u gostima svladao HSV sa 3-1, te se je izvukao iz zone ispadanja, a hrvatski napadač Andrej Kramarić ponovno je bio strijelac za Hoffenheim.

Prije tjedan dana Kramarić je zabio za pobjedu 1-0 protiv Wolfsburga, a sada je protiv HSV-a postigao vodeći gol u 20. minuti iz penala, kojeg je izborio Kevin Volland. Bio je to njegov četvrti pogodak otkako je u siječnju stigao u Hoffenheim, a ima i jednu asistencija.

Osim toga, Kramarić je još dva puta ozbiljno zaprijetio, u 4. i 57. minuti, ali je vratar HSV-a uspio obraniti njegove udarce.  Kramarić je igrao do 62. minute, a zamijenio ga je Eduardo Vargas, koji se je pet minuta kasnije upisao u strijelce. Za Hoffenheim je još zabio Kevin Volland (23), dok je za Hamburger strijelac bio Aaron Hun...

18. travanj 2024 11:31