Pobjeda Clevelanda protiv oslabljenog Chicaga

Piše (H)
19. veljače 2016. - 11:17
cle00

Na programu NBA lige bile su tri utakmice, a u sve tri slavile su domaće momčadi. Cleveland je pobijedio Chicago 106-95, LA Clippers su porazili San Antonio 105-86, dok je Washington slavio protiv Utaha 103-89.

Cleveland, vodeća ekipa Istočne konferencije, je rutinski odradila posao protiv oslabljenog Chicaga. Cavsi su u drugoj četvrtini stigli do 15 koševa prednosti (41-26) i do kraja dvoboja zadržali su vodstvo. Početkom posljednje četvrtine imali su i 19 koševa viška (89-70), no Bullsi su u zadnjim minutama ublažili poraz.

"Ostvarili smo pobjedu nakon dva uzastopna poraza od Bullsa. U prve dvije utakmice nismo uspijevali pratiti njihov intenzitet i ritam igre. Ovoga puta smo bili spremni," kazao je najbolji igrač utakmice LeBron James sa 25 koševa, te po devet skokova i asi...

23. travanj 2024 20:02