KošarkaČetvrtfinale Kupa

Košarkaši Jollya izgubili od Cibone

10. veljače 2016. - 22:12
jolly_cibona04-100216

Košarkaši Jollya nisu uspjeli napraviti senzaciju, pobijediti Cibonu i plasirati se u polufinale Kupa Hrvatske. A bili su puno bliže nego što sugerira konačan rezultat. Na kraju, "cibosi" su se provukli kroz ušicu igle do završnog turnira gdje će u polufinalu igrati protiv domaćina Zadra.

Odlično je Jolly izgledao cijelo prvo poluvrijeme. Početno vodstvo domaćih 4:0, Cibona je brzopotezno okrenula u 10:4 u svoju korist. Činilo se tada da će se ABA ligaš prošetati kroz Šibenik. No, igrači Jollya nisu tako mislili, premda su bili gotovo pet minuta bez koša. No, tada kreće fantastični niz Šibenčana.

Rasploženi su bili Pavlović i Vraneš, a tricu je zabio i mladi Slovenac Kraljević za 17:10 na "malom odmoru". I na ulazu u drugu četvrtinu ista priča. Pogađaju Washington ...

19. travanj 2024 11:41