Pobjeda Udinesea, pogodak Perice

6. siječnja 2016. - 15:45
U susretu 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je na stadionu Communale pobijedio Atalantu 2-1, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski nogometaš Stipe Perica koji je postigao drugi pogodak za domaćine.

Udinese je poveo u 22. minuti golom Cyrila Thereaua, a na 2-0 je povisio Perica sjajnim pogotkom glavom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Bivši napadač Zadra, koji je u Udinama na posudbi iz Chelsea, igrao je do 83. minute kada je uz veliki pljesak zamijenjen. Bio je to drugi pogodak sezone 20-godišnjeg napadača nakon što je u prosincu zabio za pobjedu protiv Torina (1-0). Atalanta je u nastavku uspjela tek ublažiti poraz, a pogodak je postigao Marco D'Alessandro u 75. minuti.

Udineseu je to bila druga uzastopna pobjeda nakon dva uzastopna poraza, dok s...
19. travanj 2024 03:40