Gostujuća pobjeda Bullsa, Butler srušio Jordanov klupski rekord

4. siječnja 2016. - 11:08
Košarkaš Chicago Bullsa Jimmy Butler može se pohvaliti kako je jedno poluvrijeme bio bolji i od legendarnog Michaela Jordana.

Butler je u gostujućoj pobjedi Bullsa protiv Toronta 115-113 zabio čak 40 koševa u drugom poluvremenu oborivši klupski rekord koji držao Jordan. 'Gospodin zrak' je 1988. protiv Milwaukeea zabio 39 koševa u jednom poluvremenu i do sada je to bio klupski rekord. Butler je zabio ukupno 42 koša uz šut iz igre 15-23, te 10-11 s linije slobodnih bacanja. Dodao je i pet asistencija i četiri skoka.

"Molim vas nemojte me uspoređivati s Jordanom. Mislim da to nema smisla. Ja se trudim biti što bolji, ali samo je jedan Michael Jordan," kazao je 26-godišnji mladić iz Houstona.

Butler je 'poludio' nakon što je u drugoj četvrtini dobio laktom u glavi pri čemu je z...
25. travanj 2024 04:02