Ostalobebeto iz planjana

Napadač Zagore branio u Pločama i sačuvao mrežu netaknutom unatoč provokacijama domaćih igrača

27. studenog 2015. - 16:05
Kada je u 44. minuti utakmice 16. kola Treće lige-jug odigrane u Pločama između domaćeg Jadrana LP i Zagore iz Unešića ozlijeđen gostujući vratar Nikša Vukić, koji je do tada nekoliko puta zaista odlično reagirao i čuvao početnih 0:0, trener Zagore Hrvoje Dujić poslao je napadača Ivana Rodića među vratnice.

Naime, Zagora je na utakmicu u Pločama stigla bez rezervnog vratara, a kad su svi vidjeli da će Rodić, koji je samo nekoliko minuta prije toga promašio stopostotnu šansu, stati na gol, vjerovatno je domaćim nogometašima laknulo. Računali su, sad će golovi konačno početi padati i bez većih problema će doći do nova 3 boda. Čak je bilo glasnih razmišljanja kako ga je trener Dujić, ljutit zbog velikog promašaja za kaznu poslao među vratnice.