Domaći nogometsvaka čast

Fantastičan pogodak Ante Rebića, Fiorentina na vrhu Serie A

1. studenog 2015. - 15:44
Nedjeljnom pobjedom 4-1 u Firenci nad Frosinoneom nogometaši Fiorentine izbili su na vrh talijanske Serie A, a vodeći pogodak za 'ljubičaste' postigao je hrvatski nogometaš Ante Rebić.

Fiorentina je već nakon 31 minuta igre vodila 3-0, a golijadu domaće momčadi započeo je bivši igrač Splita Ante Rebić u 24. minuti. Bio je to više nenamjeran pogodak, jer je Rebić s desne strane ubacio loptu prema suparničkim vratima. No, njegov pokušaj ubačaja u idealnoj je putanji završio u suprotnim rašljama gostujućeg gola. Već minutu poslije Rebić je pogodio i vratnicu.

U 29. minuti Gonzalo Rodriguez petom je skrenuo loptu u mrežu nakon slobodnog udarca za 2-0, a u 31. minuti Babacar je realizirao kazneni udarac nakon prekršaja Diakitea u kaznenom prostoru te povisio vodstvo Fiore...
25. travanj 2024 01:26