Soči: hrvatski paraolimpijci osvojili još pet medalja

1. listopada 2015. - 21:28
Trećeg dana natjecanja na IWAS Svjetskim igrama sportaša s invaliditetom, koje se do 3. listopada održavaju u ruskom Sočiju, hrvatski sportaši osvojili su još pet medalja - tri srebra i dvije bronce.

Srebrnu medalju osvojio je Ivan Mikulić u finalu parataekwondo kategorije +75kg izgubivši od Iranca Aziziaghdam Asghara 4-7. Drugu srebrnu medalju osvojio je atletičar Matija Sloup, koji je u kategoriji atletičara niskim rastom bacio disk na 21,00 metara. Srebro je osvojio i plivač Dino Sinovčić na 100 metara slobodno isplivavši 1:15.22.

Kristijan Vincetić je u svojoj udarnoj disciplini 100m leptir u vremenu 1:03.74 osvojio je broncu, a treći je bio i Ante Rađa na 100 slobodno s rezultatom 1:17.31.

Hrvatski sportaši su nakon tri dana natjecanja osvojili ukupno 14 medalja - dva...
20. travanj 2024 08:18