Domaći nogometRoma bolja

Pjanić i Džeko uništili Juventus, Mandžukić nevidljiv u porazu 2:1

30. kolovoza 2015. - 22:12
U derbiju drugog kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na stadionu Olimpico pobijedila Juventus 2-1, a za goste je do 62. minute igrao hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Golove za Romu zabili su BiH reprezentativci Miralem Pjanić (61) i Edin Džeko (79), dok je pogodak za 'Staru damu' zabio Paulo Dybala (87). Juve je u sudačkoj nadoknadi mogao i do izjednačenja, no Wojciech Szczesny je sjajno obranio udarac Leonarda Bonuccija nakon ubačaja iz kornera. Juve je od 78. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog isključen Patrice Evra. Crveni karton je zbog prigovora dobio i Juventusov rezervni vratar Rubino u 66. minuti.

Mandžukić je za Juventus igrao do 62. minute i uklopio se u sivilo torinskog sastava.

Juventusu je ovo bio drugi poraz na startu s...
19. travanj 2024 09:53