SP judo: Kumrić stigao do osmine finala, Šutalo ispala u 1. kolu

29. kolovoza 2015. - 14:20
Posljednjeg dana Svjetskog prvenstva u judu uAstani nastupilo je dvoje hrvatskih predstavnika, Zlatko Kumrić ukategoriji do 100kg koji je zaustavljen u osmini finala, te Ivana Šutalou kategoriji preko 78kg, koja je izgubila u 1. kolu

Kumrićje u prva dva nastupa svladao Nizozemca Henka Grola i Azera RamzidinaSajidova, da bi u osmini finala izgubio od Nijemca Dimitrija Petersa,koji je potom u četvrtfinalu izgubio od Japanca Ryunosukea Hage i takoje Kumrić ostao bez prilike da kroz repesaž pokuša osvojiti broncu.

Šutalo je već u 1. kolu morala priznati poraz protiv Bjeloruskinje Marine Sluckaje.

UAstani je tako od šestero hrvatskih predstavnika najbolji rezultatostvarila Marijana Mišković-Hasanbegović koja je u kategoriji do 63kilograma završila na sedmom mjestu. U kategoriji do 63kg...

16. travanj 2024 19:45