Intervju kandidata za NO Hajduka | Mario Kunac
Kako ste se i kad odlučili prijaviti, koja vam je bila motivacija?
Razmišljao sam još prije dvije-tri godine o prijavi natječaj, razgovarajući sa prijateljima i rodbinom, pošto se na prvi natječaj se nisam prijavio. Moja motivacija je apsolutno svojim znanjem i iskustvom pomoći klubu, smatram da sam stekao u dosadašnjem radu dovoljno organizacijskog iskustva koje bi moglo koristiti. Odgojen sam u hajdučkoj obitelji, navijač od rođenja i to je jedini moj motiv.
Koja je, prema vama, uloga Nadzornog odbora u Hajduku? Što mislite o transparentnosti rada tog tijela? Pratite li uopće stanje u klubu sada?
Upoznat sam apsolutno sa ovlastima NO Hajduka, čiji je dijapazon širi nego kod klasičnog nadzornog odbora po ZTD-u, s obzirom da se r...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....