Domaći nogometbundesliga

Perišićev Wolfsburg izborio Ligu prvaka

11. svibnja 2015. - 10:41
Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić odigrao je odličnu utakmicu za Wolfsburg koji je u susretu 32. kola njemačkog prvenstva kao gost sa 3:1 (2:0) svladao Paderborn, on je izravno asistirao za jedan, te bio najzaslužniji za još jedan pogodak svoje momčadi.

Perišić je u 25. minuti susreta preciznim centaršutom s lijevog krila pronašao Basa Dosta koji je potom glavom pogodio za vodstvo “vukova” od 2:0, da bi u 82. minuti još jednom prodro po lijevoj strani i lijepo uposlio Arnolda čiji udarac je domaći vratar Kruse obranio, no lopta se odbila na nogu Dosta koji je bez problema pogodio za 3:0.

Odmah poslije tog pogotka, Perišić je u 83. minuti zamijenjen. Inače, Wolfsburg je poveo golom Klosea u 18. minuti, a konačni rezultat postavio je Rupp u prvoj minuti sudač...
25. travanj 2024 13:27