ŽivotVIŠESTRUKI TALENTI

U Španjolskoj održano 62. svjetsko prvenstvo novinara skijaša: Branka i naš Tom jure kao Janica i Ivica

19. ožujka 2015. - 19:11

PIŠE: LIDIJA GNJIDIĆ

Hrvatska reprezentacija

Branka Malnar Travaš, novinarka HRT-Radio Rijeke, najbrža je bila u veleslalomskoj utrci u superseniorskoj kategoriji, dok je treće mjesto osvojila u kombinaciji veleslaloma i utrke u nordijskom skijanju.

U kategoriji seniora Tom Dubravec (Cropix) bio je 7. u veleslalomu, 15. u nordijskom skijanju, 5. u kombinaciji; Srđan Vrančić (Cropix) - 8. u veleslalomu, 18. u nordijskom skijanju, te 8. u kombinaciji; Darin Janković (Sportklub) - 20. u veleslalomu, 22. nordijskom skijanju, 17. u kombinaciji.

Juniorka Ana Raić-Knežević (Novi list) bila je 11. u veleslalomu, 15. u nordijskom skijanju, 12. u kombinaciji, a Barbara Štrbac (Nova TV) - 13. u vele...
25. travanj 2024 12:39