Domaći nogometšpanjolska liga

Barcelona - Atletico 3:1, asistencija Rakitića, gol Mandžukića

12. siječnja 2015. - 00:14
U derbiju 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na svom Camp Nou svladala Atletico iz Madrida sa 3-1 (2-0), a zapaženu ulogu imali su i hrvatski reprezentativci, Ivan Rakitić je asistirao Lionelu Messiju sa pogodak za konačnih 3-1 u 87. minuti, dok je Mario Mandžukić bio strijelac jedinog gola za Atletico kada je u 57. minuti iskoristio 11-erac kojim je smanjio na 2-1.

Barcelona je povela sa 2-0 u prvom poluvremenu preko Neymara (12) i Suareza (35) prije no što je Mandžukić (57-11m) silovito izvedenim kaznenim udarcem smanjio na 2-1 da bi Rakitić odličnim proigravanjem u gostujućem kaznenom prostoru pronašao Messija (87) koji se lijepo snašao na malom prostoru i potvrdio pobjedu Barcelone.

Rakitić je nakon dodavanja za Messija zamijenjen u 87. minuti, dok je...
24. travanj 2024 03:36