Domaći nogometluda nedjelja

Valencia remizirala na Santiago Bernabeuu i razveselila Atletico

5. svibnja 2014. - 10:05
Ludu nedjelju u Primeri zaključili su Real Madrid i Valencia odličnom utakmicom koja je završena remijem 2-2 čime je Real propustio priliku potpuno se približiti Atleticu na vrhu ljestvice.

Nakon kiksa Atletica kod Levantea, Real Madrid je tražio pobjedu protiv Valencije, međutim ove nedjelje oba kluba iz Andaluzije bila su kobna za Madriđane. Atletico je poražen kod Levantea 2-0, a Real je odigrao tek 2-2 protiv Valencije.

Real Madrid je odlično otvorio utakmicu i u početnim minutama imao veliku priliku za dolazak u vodstvo, no Cristiano Ronaldo nije nadmudrio fantastičnog Diega Alvesa i bila je to najava teške večeri za Madriđane. Valencia se postavila hrabro, nije se potpuno zatvorila i to joj se isplatilo u završnici prvog poluvremena.