Atletico Madrid još jedan korak bliže naslovu prvaka Španjolske

19. travnja 2014. - 01:14
Nogometaši Atletico Madrida još su se malo približili naslovu španjolskog prvaka nakon što su u uvodnoj utakmici 34. kola Primere na svome Vicente Calderonu pobijedili Elche s 2-0.

Klub koji se bori za ostanak namučio je igrače Diega Simeonea, ali na koncu se ipak nije uspio izvući bez poraza. Do oba je pogotka Atletico došao iz prekida. U 72. minuti je Jose Sosa nabacio iz kornera, a brazilski branič Miranda je glavom smjestio loptu iza leđa Manua Herrere.

Upravo je Herrera do tog trenutka bio junak gostiju jer je u 50. minuti obranio jedanaesterac Davidu Villi nakon što je Cristian Sapunaru napravio prekršaj na Raulu Garciji. Drugi kazneni udarac Herrera, međutim, nije uspio zaustaviti. U posljednjoj je minuti utakmice ponovno na djelu bio Sapunaru koji je ovom prilikom u šes...
25. travanj 2024 18:54