Domaći nogometMESSI ZABIO TRI GOLA

Fantastični ''el clasico'' u Madridu i pobjeda Barçe 4-3!

24. ožujka 2014. - 00:10
Barcelona je na stadionu Santiago Bernabeu pobijedila domaći Real Madrid s 4-3 u izvanrednom ''el clasicu'', u sklopu 29. kola Primere o kojem će se sigurno pričati još dugo. Kako zbog uistinu fantastične utakmice, tako i zbog nekih kontroverznih sudačkih odluka.

Vatreno je bilo u velikom derbiju od samog početka. Barcelona je povela već u 7. minuti, kada je Lionel Messi izvrsno proigrao Andresa Iniestu, koji je iskosa s lijeve strane lijevom nogom zakucao loptu pod gredu Diega Lopeza.

U 13.minuti je Angel di Maria, koji je odigrao fenomenalno prvo poluvrijeme, odlično s lijeve strane uposlio Karima Benzemu koji je upropastio veliku šansu.

No, francuski reprezentativni napadač se iskupio malo kasnije dvama golovima. Prije toga je Messi u 15. minuti promašio česti zicer, kada je b...
02. svibanj 2024 06:17