Modrić dalekometnom bombom potvrdio uvjerljivu Realovu pobjedu

16. veljače 2014. - 21:24
Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić postigao je svoj ovosezonski prvijenac u Primeri u sklopu 24. kola na gostovanju kod Getafea.

Slavio je Real uvjerljivu 3-0 pobjedu, a Modrić je zabio treći gol na susretu u 66. minuti lijepim prizemnim dalekometnim udarcem s nekih 20-ak metara koji je odsjeo u mreži tik uz vratnicu.

Bio mu je to drugi gol za Real ove sezone, a prvog je postigao u Ligi prvaka. U Primeri je na učinku od jednog gola i 6 asistencija, a trener Carlo Ancelotti iz igre ga je povukao u 80. minuti.

Iako Real i dalje igra bez suspendiranog Cristiana Ronalda, to čini se momčad ne ometa na njihovom pobjedničkom putu. Prvi gol na susretu postigao je Jese udarcem iskosa s lijeve strane kaznenog prostora s nekih 14 metara, dok je drugog iz blizine pospremio Karim Benze...
25. travanj 2024 00:11