Domaći nogometslavlje u sinju

Kvalifikacijski turnir EURA: Hrvatski juniori uvjerljivi protiv Izraela

14. listopada 2012. - 19:23
Hrvatski nogometaši do 17 godina starosti ubilježili su prvu pobjedu na kvalifikacijskom turniru EURA, kojem su domaćini, svladavši u Sinju vršnjake iz Izraela s 4:2.

Izabranici Ivana Gudelja slavila je protiv najjačeg protivnika u skupini zahvaljujući dva pogotka mlade nade Hajduka Josipa Bašića u 13. i 17. minuti, dok su pobjedu potvrdili dinamovac Fran Brodić (29) i član splitskog Adriatica Josip Roguljić (80). Izraelci su vodili pogotkom Ben Aharona (3), Biton je u 69. minuti smanjio na 3:2, a Sarsour u 74. dobio crveni karton. Dinamovo "Čudo od djeteta" Alen Halilović promašio je kazneni udarac u 75. minuti.

U drugoj utakmici naše skupine Izrael je u Solinu slavio protiv Kazahstana s 3:0. U 2. kolu hrvatska U-17 vrsta 16. listopada u Dugopolju igra s Kazahstanom, a 19....
20. travanj 2024 13:40