Prije puta na Europsko prvenstvo u Poljsku i Ukrajinu, gdje će igrati u skupini s Hrvatskom, talijanski nogometni reprezentativci su dobili svećenički blagoslov.
Don Massimiliano Gabbrici je zapravo došao blagosloviti novi teren u nacionalnom nogometnom kampu Coverciano. No, na poziv izbornika Cesarea Prandellija udijelio je blagoslov i igračima.
- Izbornik Prandelli i mnogi igrači su mi prijatelji - pohvalio se don Gabbrici koji je, inače, žestoki navijač Prandellijeva nekadašnjeg kluba Fiorentine.
Štoviše, ima godišnju ulaznicu za Fiorentinine utakmice i to za tribinu na kojoj su smješteni najžešći navijači.
Podsjećamo, na skorašnjem Europskom prvenstvu (8. lipnja - 1. srpnja) u skupini C će, osim Italije i Hrvatske, igrati i Španjolska i Irska.
TS
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....