Podravki Kup, Pločanke treće

22. travnja 2012. - 23:01
Rukometašice Podravka Vegete u finalu su Kupa opravdale ulogu favoritkinja protiv Lokomotive te pobjedom 30:25 osvojile prvu ovosezonsku titulu.

Kokice se već u početku susreta stvorile prednost od tri gola, no zahvaljujući raspoloženoj vratarki Dubravki Bukovina Lokosice su do same završnice držale rezultatski priključak. Od 28. minute do odlaska na predah Koprivničanke su uspjele otići na plus četiri, no odmah na početku nastavka Lokomotiva je ponovno ulovila rezultatski priključak. Ipak, od 50. minute Lokosicama nisu pomogle ni izvrsne reakcije Dubravke Bukovine jer su se Kokice odlijepile na plus pet čime su osigurale mirnu završnicu i sigurnu pobjedu.

Treće mjesto osvojile su Rukometašice Dalmatinke iz Ploča koje su u razigravanju pobijedile Zamet 32:24.