Carling Cup: Ispao Tottenham, pobjede M. Uniteda i Arsenala

21. rujna 2011. - 01:39
Nogometaši Tottenhama završili su svoje natjecanje u Carling Cupu već u3. kolu. Bolji od "spursa" bio je Stoke City koji je nakon maratonaslavio poslije boljeg izvođenja penala sa 7-6.

Nakon što se uregularnih 90 minuta kao i 30 minuta produžetaka mreže na Britannijinisu tresle, pristupilo se lutriji jedanaesteraca u kojoj je uspješnijibio domaćin. Kod Tottenhama je uspješno penal za poravnanje na 3-3 izveoVedran Ćorluka, jedini hrvatski reprezentativac koji je zaigrao za"spurse" večeras. Luka Modrić i Niko Kranjčar nisu bili niti na klupi. Uosmoj seriji udarac Massima Luonga zaostavio je vratar Stokea ThomasSorensen i odveo svoju momčad dalje.

Arsenal je na Emiratesu lošeotvorio susret protiv četvrtoligaša Shrewsbury Towna, ali je uspiopreokrenuti utakmicu i na kraju slavi...
19. travanj 2024 17:51