Splitske odbojkašice na teškom testu u Bergamu

13. prosinca 2010. - 17:44

Splitske odbojkašice danas su s početkom u 20.30 sati gošće ekipe Norda Foppapedretti u Bergamu u četvrtom kolu skupine B Lige prvakinja. U splitskom susretu prije šest dana viceprvakinje Hrvatske su uspjele uzeti prvi set vrlo moćnoj talijanskoj ekipi zbog čega su bili zadovoljni porazom od 3:1 u setovima.

Ipak, nakon povijesnog seta u premijernoj sezoni Lige prvakinja uprava splitskog kluba se odlučila na rekonstrukciju momčadi za nastavak sezone. Naime, već u srijedu su zajedno sa stručnim stožerom sporazumno raskinuli ugovor s dvije Brazilke koje su došle u Split ovo ljeto. Tako Mariana Alves i Marcella Correa nisu otputovale u Italiju, već su njhovo mjesto u sastavu popunile igračice iz druge ekipe. Stručni stožer je odlučio dati priliku domaćim igračicama koje su manje igra...

26. travanj 2024 16:17