Odluka o prvaku pada u petoj utakmici u Dubrovniku

16. lipnja 2010. - 21:15

Ipak će se igrati peta utakmica finala. Mladost je poravnala u finalu na 2:2 te će se pokal prvaka Hrvatske za sezonu 2009./2010. dodjeliti tek u subotu, 19. lipnja u Dubrovniku.

Mladost nije dozvolila 'break' Jugašima na Savi, te osvajanje naslova prvaka. Nakon što je u drugoj utakmici slavila 7:6, jučer je pobijedila 'duplo' (14:12). Od 11. do 15. minute sedam se puta zatresla mreža Jugaša! Mladost je u tih pet minuta druge četvrtine samo jednom vadila loptu iz mreže.

Nakon druge četvrtine bilo je 10:6 za Mladost, malo prije toga domaćin je imao velikih pet pogodaka prednosti (10:5). Pitanje, kada je Jug posljednji put u tako kratkom vremenskom periodu sedam puta primio pogodak?, ostalo je je bez odgovora. Nitko se nije uspio sjetiti.

Elvis Fatović je nakon toga povukao Frana ...

23. travanj 2024 13:58