KHL: Medveščak pobijedio Slovan nakon što je gubio 0-4!

5. siječnja 2015. - 10:13
Hokejaši Medveščaka otvorili su 2015. godinu važnom pobjedom protiv Slovana iz Bratislave 5-4 (0-2, 3-2, 2-0) čudesnim preokretom nakon što su sredinom druge trećine gubili čak 0-4.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Žige Jeglica, a dvije minute kasnije Andrej Stastny je povisio na 2-0. Potop Medveščaka nastavio se u drugoj trećini kada je Matt Murley s dva gola (23:43, 25:54) doveo slovački sastav do visokog vodstva.

'Medvjedi' kao da su se tada probudili i do kraja susreta velikim preokretom postigli su pet golova za važnu pobjedu u borbi za doigravanje. Strijelci su bili Bill Thomas (29:18), Mike Glumac (29:41), Andrew Murray (36:28), Edwin Hedberg (45:14) i Pascal Pelletier (50:06).

Bio je to šesti međusobni ogled ovih momčadi ove sezone, a Medveščak vodi u tom mini-dvobo...
19. travanj 2024 16:09