Zamalo se dogodilo čudo u Kaštelima

27. listopada 2011. - 00:36
Kakav odbojkaški spektakl u Kaštel Starom! Čudo se ipak nije dogodilo, ali je bilo nadomak ruke. Prava drama odvijala se u uzvratnoj utakmici CEV kupa gdje su Kaštelani tek u zlatnom seti izgubili od nizozemskog Draisme Dynama. Za razliku od prve utakmice, domaćini su u ovoj utakmici izgledali puno bolje, pokazali su zube gostima te su dokazali da ona velika razlika od 3:0 iz prve utakmice nije niti malo objektivna.

Kako se i očekivalo, u prvi set ulaze čvrsto i agresivno, prezentiraju jednu od svojih najboljih igara ove sezone te na kraju u foto finishu i uzimaju set u svoju korist. Početak drugog seta zapravo se nastavio na prvi set; opet je rezultat neizvjestan, a igra izvrsna. Kaštelani zaneseni prvim setom nastavljaju  sa dobrom igrom dok gosti u novi set ulaze primjetno ozbil...
25. travanj 2024 14:14