Championship: Niko Kranjčar upisao asistenciju pri povratku na travnjak

15. ožujka 2014. - 20:30
Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar bio je asistent jednog pogotka u pobjedi svog Queens Park Rangersa u sklopu 36. kola engleske druge lige (Championship).

Bio je to prvi nastup za Kranjčara još od 16. veljače i utakmice protiv Readinga. Naime, nakon iste je zaradio ozljedu zadnje lože, te je propustio naredna četiri susreta QPR-a, u kojima je isti upisao dva poraza, remi i pobjedu.

Kranjčar je u domaćoj pobjedi protiv Yeovila (3-0) u igru ušao u 44. minuti prvog poluvremena, a za pogodak je asistirao Ravelu Morrisonu u prvoj minuti sudačke nadoknade utakmice. Bila je to Kranjčarova treća asistencija sezone, a uz njih ima i dva pogotka na svom kontu.

Nakon 35 odigranih utakmica QPR drži visoko četvrto mjesto na premierligaškoj ljestvici s 10 bodova manje od drugop...
19. travanj 2024 09:29