Domaći nogometBUNDESLIGA

Perišićeva dobra partija u remiju Wolfsburga u Dortmundu

18. prosinca 2014. - 10:53

U susretu 16. kola njemačkog nogometnog prvenstva u srijeduje Borussia Dortmund na domaćem terenu protiv Wolfsburga odigrala 2.2, te se idalje nalazi na 16. mjestu, u zoni borbe za opstanak. Borussia je vodila 1:0 i2:1, ali na kraju je ipak ostala bez toliko željene pobjede i nikako da dođekraja mukama kluba kojeg vodi karizmatični Jurgen Klopp. Za Borussiju su zabiliPierre-Emerick Aubameyang (8.) i Ciro Immobile (76.), a strijelci za Wolfsburgbili su Kevin De Bruyne (29.) i Naldo (85.).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je bio asistentza sva četiri gola koje su "vukovi" postigli u prethodna dva kola,igrao je do 84. minute kada ga je zamijenio Ivica Olić. Perišić je pružio dobrupartiju, a u 49. minuti namjestio je stopostotnu šansu Vieirinhi, koji je pucaoravno u vratara L...

19. travanj 2024 18:28