Domaći nogometprekinuo post

Premiership: Jelavić srušio Tottenham

9. prosinca 2012. - 19:19
Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić postigao jepobjednički pogodak za Everton u trijumfu protiv Tottenhama 2:1 ususretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Spursi su poveli golom Clinta Dempseyja u 76. minuti i sve do 90.minute imali su u rukama tri boda. Međutim, Everton je u sudačkojnadoknadi postigao dva gola i preokrenuo rezultat. Prvo je u 90. minutiizjednačio Steven Pienaar, a dvije minute kasnije Jelavić je svojimšestim golom ove sezone donio domaćinu pobjedu.

U ranije odigranom susretu Manchester United je na stadionuEtihad pobijedio gradskog suparnika City 3:2. Bio je to dramatičanokršaj aktualnog engleskog prvaka i doprvaka, u kojem su gosti stigli dopobjede pogotkom Robina Van Persiea iz slobodnog udarca u drugoj minutisudačke nadoknade. United je u prvom poluv...

25. travanj 2024 13:52