Strani nogometLIGA PRVAKA

Barca i Bayern se namučili s Atleticom i Benficom

6. travnja 2016. - 00:36

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Barcelona je na Camp Nou pobijedila Atletico Madrid 2-1 nakon što je sat vremena imala igrača više.

Bio je to njihov treći međusobni okršaj ove sezone i treći koji je završio Barcinom pobjedom 2-1.

Atletico je poveo u 25. minuti golom Fernanda Torresa, no deset minuta kasnije Torres je isključen zbog drugog žutog kartona. U nastavku susreta Katalonci su okrenuli rezultat golovima Luisa Suareza (63, 74). Osim crvenog kartona, njemački sudac Brych je u čvrstoj i nervoznoj utakmici pokazao još osam žutih kartona. Uzvratni susret je 13. travnja na Vicente Calderonu.

Barca devetu sezonu uzastopce igra u četvrtfinalu Lige prvaka, a u zadnjih osam sezona ispala je samo jednom i to od Atletico Madrida i to prije dvije sezone. Atlet...

23. travanj 2024 07:31