U Laškom tri hrvatska zlata

Piše H
13. ožujka 2016. - 19:35
karate

Na natjecanju Svjetske Premier karate lige u Laškom hrvatski reprezentativci osvojili su tri zlatne i jednu brončanu medalju, muška ekipa u neslužbenom dijelu natjecanja takodjer je osvojila 1. mjesto, a na taj način u konkurenciji 521 natjecatelja iz 40 zemalja Hrvatska je najuspješnija zemlja na natjecanju Svjetske lige ovoga vikenda u Sloveniji.

Zlatnu medalju osvojili su Ana Lenard (-61 kg) i Maša Martinović (+68 kg), obje na impresivan način bez izgubljenog boda. Do naslova je stigao i Andjelo Kvesić u teškoj kategoriji (+84 kg) i muška selekcija u momčadskom natjecanju,a Tina Marić osvajačica je bronce u kategoriji do 61 kg.

Ana Lenard u kategoriji do 61 kg na startu je eliminirala Madjaricu Renatu Vivien Gyorivanyi s 3-0. U nastavku mlada Samoborka slavila je protiv ...

20. travanj 2024 03:07