Domaći nogometMršavi remi

RNK Split i Karpaty odigrali bez golova

29. lipnja 2015. - 00:49
U trećoj pripremnoj utakmici u Sloveniji nogometaši Splita u Krškom su odigrali 0:0 protiv ukrajinskog prvoligaša Karpata iz Lavova. Bila je to najbolja partija "crvenih" do sada, imali su bolje šanse od kluba koji vodi hrvatski trener Igor Jovičević. Najbliži pogotku bili su u 27. minuti kada je Bagarić s pet metara pogodio gredu. U prvom su dijelu opasni bili i pokušaji Roga te Vidovića. U nastavku se igra zbog puno obostranih izmjena razvodnila.

Nakon poraza od Domžala i Rabotničkog, i ovaj remi korak je naprijed za momčad Zorana Vulića. Zanimljivo, Split i Karpati i ove su zime odigrali neriješeno u Antalyji, završilo je 1:1. Do kraja priprema splitovce čekaju još dvije utakmice, protiv Sarajeva u Bledu i protiv Vorskle u Brežicama.
19. travanj 2024 11:19