StoryEditorOCM

Kolinda Grabar-Kitarović: Nisam za monetizaciju autocesta

Piše PSD.
6. listopada 2014. - 19:54
Kandidatkinja HDZ-a za predsjednicu Republike Kolinda Grabar-Kitarović rekla je danas u Zadru da je protiv monetizacije autocesta, ali se kao predsjednička kandidatkinja neće miješati u građansku inicijativu za referendum o monetizaciji.

Kolindu Grabar-Kitarović, koja je danas u Zadar došla u povodu 23. obljetnice obrane grada, novinari su pitali je li za monetizaciju hrvatskih autocesta. "Ja sam protiv monetizacije autocesta, a što se tiče najnovije inicijative za prikupljanje potpisa za referendum o monetizaciji, kao predsjednička kandidatkinja nemam namjeru miješati se u građanske inicijative, pa ni tu", rekla je.

Na pitanje novinara o troškovima predsjedničkog ureda, rekla je da su troškovi i dalje previsoki, da su viši nego troškovi ureda austrijskoga i slovenskog predsje...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. lipanj 2026 02:54