Domaći nogometderbi kola

2. HNL: Cibalia nanijela prvi poraz Dugopolju

17. rujna 2014. - 21:28
Dugopolje više nije vodeća momčad drugoligaškog društva. U derbiju šestog kola odigranom na stadionu Hrvatskih vitezova Cibalia je slavila s minimalnih 1:0 i tako svrgnula Dugopoljce s vrha. Pogodak odluke postignut je u 53. minuti iz kornera. Izveo ga je Mišić, a Filipović je pobjegao Baliću i s pet metara glavom matirao nemoćnog Vugdeliju. Bio je to i prvi primljeni pogodak Dugopolja ove sezone, u ukupno 503. minuti.

- Suparnik je iskoristio našu pogrešku, nedisciplinu našeg igrača u tom prekidu. Znalo se tko koga čuva i kada se dogodi da igrač pobjegne i zabije gol tu se više nema što reći - kazao je o tom pogotku trener Dugopolja Mario Smodlaka.

Do kraja utakmice igra se potpuno preselila na polovicu Vinkovčana, koji su nastojali sačuvati vrijedna tri boda. Dugopol...
02. svibanj 2024 12:18