Split i Moslavina podijelili bodove na Gripama

27. ožujka 2010. - 21:05
Rukometaši Splita i Moslavine odigrali su bez pobjednika u derbiju začelja Premijer lige koji se jučer odigrao na Gripama.

U susretu punom preokreta na kraju je možda završio i najpravedije. Iako su bodovi bili od velikog značaja za oba kluba i domaćini i gosti moraju biti zadovoljni s po jednim bodom, jer su obje momčadi imale vodstvo od nekoliko pogodaka, ali nisu uspjele izdržati do kraja.

U poslijednjih nekoliko minuta igralo se gol za gol. Zadnji napad imali su Splićani, ali nisu uspjeli zabiti pobjedonosi pogodak.

Otvaranje susreta pripalo je gostima, koji su nakon osam minuta imali vodstvo (1:5), ali do 15 minute Rukometaši Splita su izjednačili rezultat (6:6), obe momčadi su se izmjenjivale u vodstvu.

U nastavku, točnije u 35. minuti došlo je do pada napona i prekida s...
19. travanj 2024 17:44