NBA: porazi Bogdanovićevih Netsa i Hezonjina Magica

31. listopada 2015. - 10:57
 Bojan Bogdanović odigrao je sinoć 19 i pol minuta u porazu Brooklyn Netsa od San Antonio Spursa, dok je Mario Hezonja u nešto više od 14 minuta na terenu zabio tri koša također u porazu Orlando Magica  od Oklahoma City Thundera.

San Antonio Spursi su pobijedili Brooklyn Netse sa 102-75, a Bogdanović je u 19 i pol minuta na terenu zabio šest koševa uz četiri skoka. 'Velika trojka' San Antonija i čvrsta obrana cijele momčadi donijeli su pobjedu Spursima, prvu ove sezone.
Kawhi Leonard je "ubacio" 16 koševa, a Tim Duncan dodao 15. Tony Parker je utakmicu završio s učinkom od 10 koševa i četiri asistencije, dok je Manu Ginobili ubacio 12 uz također četiri asistencije.  Spursi su prvu četvrtinu otvorili sa serijom od 9-3, ali onda je Leonard promašio svojih prvih pet šuteva i Spu...
19. travanj 2024 19:40