Messi zabio 13. prvenstvenu utakmicu zaredom, Barca razbila Getafe

10. veljače 2013. - 15:41
Momčad Barcelone svladala je na svom stadionu Getafe s 6-1 u ogledu 23. kola Primere. Na ispunjenom stadionu Camp Nou u nedjeljnoj matineji Lionel Messi upisao je pogodak i dvije asistencije.

Najbolji svjetski nogometaš opet je bio najistaknutija figura dvoboja u kojem se sve odvijalo u skladu s očekivanjima. Barça je povela već u 6. minuti pogotkom Sancheza na asistenciju Inieste.

Lionel Messi u 13. minuti je bez problema postigao svoj 35. pogodak ove sezone u Primeri, nakon asistencije Thiaga Alcantare. Messi je zabio u 13. uzastopnoj prvenstvenoj utakmici, što je njegov osobni rekord.

S rezultatom 2-0 otišlo se na odmor, a u nastavku je lider španjolskog prvenstva nastavio s odličnom igrom začinjenom novim golovima. Za 3-0 je u 58. minuti pogodio David Villa nakon odličnog dubins...
16. travanj 2024 23:09